Galeria BelseProduktyKolarz zdjec
Grunt, to Belzona
BELZONA® ZAWSZE NA POWIERZCHNI
Strona główna ❯❯ Aktualnosci ❯❯ KONKURS „Belzona – Skuteczne aplikacje”

KONKURS „Belzona – Skuteczne aplikacje”

pon., 05/13/2019 - 11:44 -- dkoszela

ZAREJESTRUJ SIĘ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ, PRZEŚLIJ SWOJĄ APLIKACJE I WYGRAJ CENNE NAGRODY!

KONKURS ZAKOŃCZONY 27.06.2019

Firma Belse Sp. z o.o. ogłasza konkurs, dla użytkowników kompozytów Belzona, w którym nagrodami są między innymi: Wysokiej jakości walizki podróżne marki vip collection ! Zasady konkursu są proste, a NAGRODY atrakcyjne. Wystarczy opisać aplikację wykonaną przy użyciu kompozytów Belzona, załączyć kilka zdjęć i gotowe, dlatego nie warto dłużej zwlekać!

CO TRZEBA ZROBIĆ ?

  1. Załóż konto na naszej stronie. (https://www.belse.com.pl/ranking/)
  2. Wypełnij kartę swojej aplikacji konkursowej i załącz zdjęcia.
  3. Graj o cenne nagrody.

Wygrywają aplikacje konkursowe, która otrzymają najwięcej głosów.

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu, dostępnym TUTAJ.

KIEDY TO ZROBIĆ ?

Konkurs trwa od 14 Maja do 27 Czerwca 2019. Aplikacje konkursowe należy składać do dnia 14 czerwca. Po upływie tego terminu aplikacje zostaną udostępnione na naszej stronie gdzie przed 2 tygodnie będzie możliwość głosowania na wybraną aplikacje. Na podstawie ilości głosów zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu.

NAGRODY

  1. miejsce w konkursie – 4-elementowy zestaw walizek firmy vip collection, z serii Barbados. Produkty wysokiej jakości, z poliwęglanu, zestaw o wartości prawie 2000zł
  2. miejsce w konkursie – 3-elementowy zestaw walizek firmy vip collection, z serii Madryt. Produkty wysokiej jakości, zestaw o wartości 1600 zł.
  3. miejsce w konkursie - 3 elementowy zestaw walizek firmy vip collection, z serii Sierra madre. Produkty wysokiej jakości, zestaw o wartości 1200 zł.
  4. miejsce w konkursie – Voucher upominkowy do sieci drogerii Douglas o wartości 200 zł.
  5. miejsce w konkursie – Voucher upominkowy do sieci drogerii Douglas o wartości 200 zł.

Zwycięzcy konkursu otrzymają możliwość wzięcia bezpłatnego udziału w konferencji organizowanej przez Belse Sp. z o.o., która odbędzie się w Supraślu w dniach 4-5 lipca 2019 r. Podczas konferencji, zwycięzcom zostaną oficjalnie wręczone nagrody.