Galeria BelseProduktyKolarz zdjecKonkurs BelseKonkurs Belse
Grunt, to Belzona
BELZONA® ZAWSZE NA POWIERZCHNI

Karta zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu

pt., 01/20/2017 - 09:39 -- dkoszela

Technologie Kompozytowe Belzona®

* Istnieje możliwość ustalenia dodatkowego terminu szkolenia w przypadku chęci zgłoszenia grupy min.5 osób

  

Uczestnik 1.
Uczestnik 2.
Uczestnik 3.
Uczestnik 4.
Uczestnik 5.
Uczestnik 6.
Uczestnik 7.
Uczestnik 8.
Uczestnik 9.
Uczestnik 10.

  

Dane zamawiającego:
Prosimy o rezerwację noclegów w dniach:

Od

do

październik

maj

marca

wrzesień

   

osobowym

Miejsca noclegowe zostaną zarezerwowane w Hotelu Ibis, ul. Żywiecka 93, w Bielsku-Białej.Cena noclegów: 230 zł brutto za pokój 2-osobowy, 195 zł brutto za pokój 1-osobowy (płatne gotówką lub kartą w recepcji hotelowej; w cenę wliczone śniadanie). Koszt szkolenia: 500 zł netto. Firma BELSE zapewnia przerwy kawowe, 2 obiady oraz kolację. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się i akceptuję Warunki Uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez firmę Belse Sp. z o.o.

Na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 833) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Belse Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, ul Szyprów 17, NIP: 5471968086 , KRS: 0000147087 (Sąd Rejonowy w Bielsku- Białej), lub podmioty działające na jej zlecenie - w celu i zakresie związanym z otrzymywaniem przeze mnie informacji handlowych, a także w celach promocyjnych, marketingowych i statystycznych. Tym samym wyrażam zgodę na otrzymywanie od Belse Sp. z o.o. w Bielsku-Białej informacji handlowych dotyczących produktów i usług tej spółki. Zastrzegam sobie prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawienia.