Belzona 4361
Belzona 4361
Belzona 3411
Belzona
Belzona SuperWrap II
Belzona
Belzona 1212
Belzona

Aktualności

Technologie kompozytowe jako skuteczne i sprawdzone metody usuwania awarii i zabezpiecznia obiektów wod-kan

W czwartek 18 maja o godzinie 10:00 Dyrektor Techniczny Belse – Pan Roman Masek poprowadzi szkolenie on-line pt. Wycieranie i korozja w rurociągach ścieków i osadów, ich naprawa i wzmocnienie – studium przypadków awarii i napraw przez kompozytowy system naprawczy.

Warsztaty naukowo-techniczne pt. „Technologie Kompozytowe Belzona w Okrętownictwie”

W dniu 4 marca 2021 odbyły się warsztaty naukowo-techniczne pt. 
„Technologie Kompozytowe Belzona w Okrętownictwie” na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Seminarium w formie warsztatów on-line, zostało zrealizowane na podstawie umowy o współpracy z Wydziałem Mechanicznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni i...

czytaj więcej
21. Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL

W dniach 22-23 lutego br. odbyła się XXI edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, poświęcona perspektywom rozwoju polskiej energetyki w najbliższych latach. Firma Belse, jak co roku została Partnerem szczytu, będąc w gronie takich firm jak: Tauron Polska, Energia S.A., PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., PwC Polska i...

czytaj więcej
Belzona SuperWrap II w Oczyszczalni Ścieków w Białymstoku i nagroda dla zespołu BELSE

Nasza naprawa w Oczyszczalni Ścieków w Białymstoku systemem Belzona SuperWrapII została nagrodzona w konkursie organizowanym przez Belzona UK na najlepszą aplikację 2020 roku w kategorii „day-by-day” w Europie i Afryce.

Seminaria Belse on-line – bezpieczna alternatywa szkoleń

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, wszystkie seminaria naukowo-techniczne, które planowaliśmy przeprowadzić stacjonarnie, odbywają się on-line.  Uczestnicy mają możliwość zdobycia wartościowej wiedzy z zakresu zastosowania technologii kompozytowej Belzona w różnych gałęziach przemysłu.

XIII Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Jak powinna wyglądać fabryka przyszłości? Jak kształcić przyszłych inżynierów? Jak zdefiniować poziom niezawodności? I w końcu jak zminimalizować ryzyko wystąpienia nieplanowanych przestojów produkcji?