Strona główna ❯❯ Aktualności

Aktualności

Warsztaty naukowo-techniczne pt. „Technologie Kompozytowe Belzona w Okrętownictwie”

śr., 24/02/2021 - 07:10 -- ppryszcz

W dniu 4 marca 2021 odbędą się warsztaty naukowo-techniczne pt. „Technologie Kompozytowe Belzona w Okrętownictwie” na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Seminarium w formie warsztatów on-line, jest realizowane na podstawie umowy o współpracy z Wydziałem Mechanicznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni i wieloletniej współpracy z Uczelnią oraz kołem naukowym Nautica. Podczas warsztatów będziemy mieli okazje podzielić się z Państwem praktyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, a także najnowszymi technologiami z zakresu zastosowania kompozytów polimerowych w okrętownictwie. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału on-line.

Technologie kompozytowe jako skuteczne i sprawdzone metody usuwania awarii i zabezpiecznia obiektów wod-kan

wt., 12/01/2021 - 13:07 -- ppryszcz

W najbliższy czwartek 14 stycznia o godzinie 10:00 Dyrektor Techniczny Belse – Pan Roman Masek poprowadzi szkolenie on-line pt. Technologie kompozytowe jako skuteczne i sprawdzone metody usuwania awarii i zabezpieczenia obiektów wod-kan.

Seminaria Belse on-line – bezpieczna alternatywa szkoleń

pon., 02/11/2020 - 14:19 -- Sabinka

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, wszystkie seminaria naukowo-techniczne, które planowaliśmy przeprowadzić stacjonarnie, odbywają się on-line.  Uczestnicy mają możliwość zdobycia wartościowej wiedzy z zakresu zastosowania technologii kompozytowej Belzona w różnych gałęziach przemysłu. Forma spotkania umożliwia bezpieczny udział w szkoleniu nawet podczas pracy zdalnej, która w wielu firmach została wprowadzona.

Strony