Strona główna ❯❯ Aktualnosci ❯❯ KOMPAS biuletyn dla przemysłu - nowe wydanie

KOMPAS biuletyn dla przemysłu - nowe wydanie

śr., 29/05/2024 - 11:00 -- ppryszcz

„Technologie Belzona to nie tylko efektywne naprawy, skrócenie czasu przestojów, ale w znaczący sposób przyczyniają się do zmniejszenia śladu węglowego” – pisze Dyrektor Naczelny Belse, Wiesław Kuczek na łamach najnowszego wydania biuletynu KOMPAS.

Bieżące wydanie zostało poświęcone tematyce OZE, opisujemy pro-zielone rozwiązania technologii Belzona do napraw i zabezpieczeń w przemyśle. Artykuły eksperckie dotyczą regeneracji oraz modernizacji wirników turbin wodnych, aby zapewnić dłuższy czas eksploatacji oraz wysoką efektywność pracy urządzeń. W kolejnym artykule można szerzej poczytać o sposobach na poprawę sprawności oraz wzrost efektywności pomp i turbin wodnych, poprzez zapewnienie odpowiedniej ochrony - warstwy wierzchniej. Prezentujemy przeprowadzone badania oraz symulację uzyskanych oszczędności na przykładzie pompy wirowej o mocy 90 kW.

Publikujemy przeprowadzone wywiady z naszymi Klientami z różnych branż na temat korzyści wynikających ze stosowanych technologii Belzona w ich zakładach. 

Oprócz tego zamieściliśmy szereg ciekawostek produktowych, a także najczęściej przeglądane zastosowania Belzony w polskich zakładach. Na kolejnych stronach pokazujemy jak wyglądają seminaria techniczne, które od lat organizujemy dla Klientów, a z roku na rok cieszą się ogromnym zainteresowaniem specjalistów z wielu branż. To wydarzenia, gdzie można nas poznać, porozmawiać z ekspertem, wymienić doświadczenia. Zapraszamy do lektury.