Strona główna ❯❯ Aktualnosci ❯❯ Seminarium Naukowo-Techniczne Chorzów – Stadion Śląski

Seminarium Naukowo-Techniczne Chorzów – Stadion Śląski

śr., 05/02/2020 - 10:51 -- ppryszcz

Serdecznie zapraszamy do Chorzowa na Stadion Śląski, gdzie 25 lutego 2020 r. odbędzie się kolejne seminarium naukowo-techniczne pt. „ Belzona – Innowacja w technice”. Przygotowaliśmy dla Państwa nowy program szkoleń na rok 2020, w ramach którego podzielimy się z Państwem naszą praktyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu kompozytów polimerowych. Przedstawimy szerokie spektrum możliwości jakie daje Belzona a także zaprezentujemy realne korzyści jakie wynikają ze stosowania technologii kompozytowej w przemyśle.

Uczestnicząc w seminarium dowiedzą się Państwo m.in. :

• Jak chronić, wzmacniać i regenerować powierzchnie

• Jak chronić, wzmacniać i regenerować elementy i obiekty wykonane z metalu

• Jak wzmacniać i chronić konstrukcje betonowe

• Jakie innowacyjne rozwiązania daje technologia kompozytowa w przemyśle

Podczas seminarium odbędzie się pokaz praktyczny zastosowań kompozytów polimerowych BELZONA. Będzie także okazja porozmawiać z naszymi ekspertami.

Po części oficjalnej serdecznie zapraszamy lunch w strefie VIP z widokiem na stadion oraz zwiedzanie Stadionu Śląskiego z przewodnikiem. Na trasie zwiedzania znajdują się mi.in. szatnia Reprezentacji Polski oraz strefa SPA, arena główna, muzeum, taras widokowy oraz areszt.  Będzie możliwość usłyszeć ciekawostki związane ze Stadionem Śląskim oraz poznać jego historię. Czas zwiedzania to ok. 60 min.

Termin: 25 lutego 2020,  Stadion Śląski, Chorzów

Do pobrania:

ZAPROSZENIE

KARTA ZGŁOSZENIA