Strona główna ❯❯ Aktualnosci ❯❯ Seminarium Naukowo-Techniczne Gdańsk – Innowacja w Technice

Seminarium Naukowo-Techniczne Gdańsk – Innowacja w Technice

wt., 02/04/2019 - 08:05 -- ppryszcz

 W dniu 28.03.2019 w Gdańsku odbyło się seminarium naukowo-techniczne pt. Belzona – innowacja w technice, które firma Belse zorganizowała we współpracy z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Seminarium licznie zgromadziło firmy z przemysłu stoczniowego, naftowego, energetycznego, a także przedstawicieli przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych oraz remontowych z regionu Polski północnej.

Wykład poprowadził Dyrektor Techniczny Belse – Pan Roman Masek, który z firmą związany jest od samego początku istnienia a produkty Belzona zna praktycznie „od podszewki”. Uczestnicy seminarium mieli możliwość zdobyć cenną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem firmy Belse, prezentowane były także konkretne przykłady rozwiązanych problemów przy użyciu kompozytów polimerowych Belzona oraz innowacyjne metody ochrony, wzmocnienia i regeneracji różnorodnych powierzchni. Szczegółowo przedstawione zostały niezwykle szerokie możliwości zastosowań kompozytów polimerowych w przemyśle, a także nowoczesne rozwiązania w technice kompozytowej. Podczas seminarium uczestnicy mieli okazję nawiązać wzajemne relacje biznesowe w miłej atmosferze, jak również wymienić doświadczenia z innymi osobami z branży. Po części wykładowej podczas lunchu uczestnicy seminarium mieli możliwość porozmawiać ze specjalistami z Belse oraz uzyskać fachowe doradztwo w rozwiązaniu indywidualnych problemów.

Serdecznie dziękujemy Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej za wsparcie w organizacji seminarium a wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie. Jednocześnie zapraszamy firmy z okolic śląska na kolejne seminarium regionalne, które odbędzie się 11.04.2019 r. w Zabrzu.

Galeria zdjęć  "Seminarium Naukowo Techniczne Gdańsk" ...

Film ......"Seminarium Naukowo Techniczne Gdańsk"