Strona główna ❯❯ Aktualnosci ❯❯ VII edycja warsztatów Belse na Politechnice Gdańskiej

VII edycja warsztatów Belse na Politechnice Gdańskiej

pon., 22/04/2024 - 12:39 -- ppryszcz
14 maja 2024 odbędzie się VII edycja warsztatów pt. „Belzona – innowacja w technice”, którą organizujemy we współpracy z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Polskim Towarzystwem Materiałoznawczym Oddział Gdańsk. Wydarzenie poprowadzi Dyrektor Techniczny Belse, Roman Masek prezentując rozwiązania technologii kompozytowej w zakresie napraw, modernizacji i ochrony powierzchni. W programie nie zabranie także wystąpień naukowców z Politechniki Gdańskiej, przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego oraz Specjalnej Pomorskiej Strefy Ekonomicznej.
 
Uczestnicząc w warsztatach dowiedzą się Państwo między innymi:
 
• Jak chronić, wzmacniać i regenerować różnego rodzaju powierzchnie
• Jak unikać długich dostaw oraz jak zredukować koszty remontów
• Jak zapobiegać wyciekom na rurociągach, zaworach, zbiornikach przemysłowych
• Jaka jest najbliższa przyszłość inżynierii materiałowej i źródeł energii
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu przedstawicieli przemysłu morskiego, energetycznego, petrochemicznego, chemicznego, spożywczego, a także innych branż, dla których kwestia skutecznych i efektywnych napraw oraz zabezpieczeń jest ważna. Uczestnikom warsztatów przekazujemy prawie 35 lat naszego inżynierskiego doświadczenia w polskim przemyśle. Udział w spotkaniu to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń, jak również uzyskania konsultacji eksperckich. 
Podczas spotkania odbędzie się pokaz praktyczny materiałów kompozytowych Belzona, który zaprezentuje Inspektor Nadzoru, Kamil Ostaszewski. Tradycyjnie na koniec przygotowaliśmy dla Państwa muzyczną niespodziankę w wykonaniu wybitnych artystów muzyków.  
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
 
 
 
 

14 maja 2024, godz. 10:00, Aula główna Politechniki Gdańskiej 

Na zgłoszenia czekamy do 9 maja 2024. Ilość miejsc ograniczona.