Strona główna ❯❯ Aktualnosci ❯❯ XIII Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

XIII Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

śr., 28/10/2020 - 10:20 -- ppryszcz

Jak powinna wyglądać fabryka przyszłości? Jak kształcić przyszłych inżynierów? Jak zdefiniować poziom niezawodności? I w końcu jak zminimalizować ryzyko wystąpienia nieplanowanych przestojów produkcji?

Na te i wiele innych pytań odpowiada Dyrektor Techniczny Belse Roman Masek w dniach 27-28 października podczas XIII Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, która w tym roku organizowana jest on-line. Gospodarzem Honorowym wydarzenia jest Grupa Lotos, a organizatorem jest BMP, wydawca czasopisma "Chemia Przemysłowa" i portalu branżowego www.kierunekCHEMIA.pl.

Pan Roman Masek weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. Niezawodność w produkcji. Narzędzia i systemy wspierające UR”. W ramach debaty rozwinie temat standaryzacji praktyk remontowych i zakupu materiałów potrzebnych do remontów na określonym poziomie technicznym o gwarantowanych parametrach. Przedstawi także technologię kompozytową Belzona Super Wrap II, dzięki której naprawy awaryjne osiągną najwyższy poziom niezawodności. Oferta Belse na usługi remontowe, od lat przynosi wiele korzyści managerom UR, gdzie przy niższych kosztach realizacji osiągana jest wyższa niezawodność napraw.  

 

Konsultanci techniczni oraz Inspektorzy Nadzoru Belse działają w całej Polsce, zapraszamy do kontaktu: