Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Fabryka Fabryka Rigips-Stawiany

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Fabryka Fabryka Rigips-Stawiany niniejszym potwierdza, że firma BELSE Spółka z o.o. z Bielsko-Białej jest firmą godną polecenia. 
W ostatnim czasie (05.2019) zrealizowała zadanie: „remontu posadowienia przekładni wraz z nadzorem wykonania ” , w trakcie których użyto min. tworzywa do podlewek Belzona 7111.

Jesteśmy zadowoleni z zaproponowanego rozwiązania technicznego, które spełniło oczekiwania. Podczas realizacji tego zadania wszystkie dostawy zostały wykonane terminowo, a prace nadzorowe  przebiegały zgodnie z naszymi wymaganiami technicznymi oraz standardami BHP.

Jakość wykonanych przez firmę BELSE usług pozwala nam na udzielenie jej referencji potwierdzających jej wysoki profesjonalizm oraz zdyscyplinowanie w organizacji pracy.

Wyrażamy swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą BELSE oraz mamy nadzieję, że przy realizacji kolejnych zadań będziemy mieli możliwość podjęcia dalszej współpracy. Tak więc polecamy firmę BELSE Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością innym kontrahentom.